נהרג ימים לפני לידת הבן

נהרג ימים לפני לידת הבן

30.06.19 - 09:21 מאת: הארון תחאוכו

צפיות

בנו הבכור של יחיא תלסון, רוכב האופנוע בן ה-35 מריחנייה שנהרג אתמול בבוקר (שבת) בכביש 89, ייוולד בימים הקרובים יתום מאב. קרוביו סיפרו על הציפייה של תלסון לרך הנולד: "הוא אמר שעוד מעט יוולד להם בן ראשון. לצערי, הוא נהרג לפני שיראה את בנו הבכור שיישאר עם אמו שמצבה הנפשי קשה מאוד", אמר קרוב משפחה.

תלסון ואשתו רינא נישאו לפני שלוש שנים, "איבדנו את יחיא שהיה הפרח של המשפחה", סיפר קרובו סלמאן בשיחה עם אתר ynet. הקרובים סיפרו כיצד תכנן לחלק ממתקים ביום הולדת בנו, "המנוח יצא לסיבוב על האופנוע. בדרך התרחשה התאונה. כרגע לא ידוע לנו מה קרה. התפללנו שהוא יחזור לחיק משפחתו ויהיה לצד אשתו שאמורה ללדת אבל לצערי הוא עזב אותנו והשאיר משפחה עצובה מאוד".

קרוב משפחה אחר אמר: "אני לא רק קרוב משפחתו, בשבילי הוא גם החבר הכי טוב. אני נמצא אצל המשפחה, שומע בכי ומילים שקורעות את הלב. הוא ציין: "יחיא אדם ישר ומכובד. כל מי שרצה עזרה, היה עוזר לו בלי להסס. כל הכפר אהב אותו והוא היה ביחסים מעולים עם כולם. הוא היה קשור למשפחה ותמיד נזכור את מעשיו הטובים". תלסון, שעבד כאחראי במפעל שמייצר ציוד לטיפול רפואי, הותיר כאמור אישה הרה, אם, אח ושתי אחיות.

תלסון נהרג הבוקר בהתנגשות עם רכב בכביש 89, בין גוש חלב לסאסא שבגליל העליון. חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי שבסופו נקבע מותו. המשטרה חסמה את כביש 89 בשני הכיוונים למשך כשעתיים וחוקרת את נסיבות התאונה.
 
חובש מד"א יהודה חיים אמר כי "בשולי הכביש שכב הפצוע, גבר כבן 35, כשהוא מחוסר הכרה ועם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד. האופנוע, שהיה מפורק לגמרי, אותר במרחק של כמה מטרים בתעלה סמוכה. ביצענו בדיקות רפואיות על מנת להעניק טיפול רפואי אבל הפציעה הייתה אנושה ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

(ynet)

הוסיפי תגובה