שייח נורדין חוזר לתפקיד

שייח נורדין חוזר לתפקיד

10.04.19 - 15:51 מאת: אדיגה ביסמן

צפיות

אחרי יותר משנה בלי אימאם רשמי בכפר כמא: שייח נורדין שובש חוזר לתפקיד האימאם. שובש זומן היום (רביעי) לוועדת המינויים של אגף עדות דתיות במשרד הפנים, ובתום השיחה איתו התקבל לתפקיד.

מזה כחודש החל שובש את תפקידו כאימאם, זאת בסיכום עם ראש מועצת כפר כמא, זכריה נאפסו, וכעת הפך העניין לרשמי מטעם משרד הפנים.

במסגרת תפקיד האימאם לקח נורדין שובש על עצמו למלא 3/4 משרה, שזה אומר מילוי ארבעה ימי עבודה, דרשות ימי שישי, לוויות, וכל דבר הנוגע לתפקיד האימאם. בשאר הימים ימלא הארון תחאוכו תפקיד עוזר אימאם בתפילות, זאת גם בסיכום עם המועצה.

נורדין שובש אמר לאחר המינוי: "אני מייחל שבעזרת אללה נוכל ליישם את התפקיד החשוב הזה, עם עזרה גם מהארון תחאוכו, ואני מבקש מהתושבים לשאת עבורנו 'דועאא' להצלחה. אמלא בנתיים 3/4 משרה כי אני לא רוצה להעמיס על עצמי יותר מדי מה שאני לא יכול. אינשאללה נעמוד בהצלחה בתפקיד".

ראש המועצה, זכריה נאפסו, אמר: "אני מאחל בשמי ובשם תושבי הכפר הצלחה אינשאללה לשייח נורדין שובש על החזרה לתפקיד.. אני מתפלל שהוא יצליח. מאחל הצלחה גם להארון. אני מקווה שהבעיה בנושא האימאם שהייתה תקועה בשנה האחרונה נפתרה. רציתי בשמי ובשם הכפר להודות לאנשים שהעבירו את התפילות והחוטבות בשנה האחרונה: שייח יוסף אשמוז, שייח אדם אבזח, שייח איברהים לבאי, ע'אזי אשמוז, אחמד חון ואחרים אם שכחתי להזכיר. אני מאחל שייזכו בגמול הראוי ושמעשיהם יתקבלו יפה אצל אללה". 

5 תגובות

אינשאללה תחזור לשגרה שלך ושתושבי הכפר יקבלו אותך ואינשאללה כולנו נחזור להיות על הדרך הנכונה עם עזרה של אללה... אני אישית מהרגע שפרשת מהתפקיד שלך הבאתי דועאא כל לילה שתחזור אני אוהב איך שאתה עושה חוטבה ואתה קורא קוראן יפה מאוד ואתה עוזר לי מאוד בידע שלי בבסמן דין ואינשאללה תמשיך לעזור...

הוסיפי תגובה