אבא חוזר שיכור

אבא חוזר שיכור

09.06.18 - 12:32 מאת: nurdinshubash

צפיות

שאלה: 

מה דינו של בעל שלא מפסיק לצאת ולשתות אלכוהול, ומביא לבית למרות שהאישה מבקשת שיפסיק עם זה, ויש להם ילדים וחוזר הביתה שתוי?

תשובה: 

סלאם עלייכום,

הבעל עושה חטא גדול והאישה לא אחראית עליו ועל מעשיו. ההמלצה שלנו שהיא תמשיך לבקש ממנו בצורה יפה להפסיק עם זה ושתרבה להביא לו דועא' שאללה ידריך אותו לדרך הישר.

אללאהו אעלם.

משפחה ויחסים

10 תגובות

סלאם
התמכרות זו מחלה
לבקש יפה?? זו תשובה שלא תעזור בכלל
אני במקומה זורקת אותו מהבית ולהתגרש
זו דעתי
הדועא בלבד לא יעזור , אם היא בעניין הדת הייתי עושה אסתיכארה לגבי הגירושין
בהצלחה אנשאללה

לא קראת את השאלה? האישה ביקשה לדעת מה דינו של בעל כזה ולא ביקשה לקבל עצה או חוות דעת מה לעשות.. האם להתגרש או לזרוק אותו מהבית. תקראו קודם אחרי זה תגיבו בלי רגשות..

למה ישר הפתרון של כל אחד זה גירושין???
מה קורה פה.. ישר משהו לא קורה לטובתך אז יאללה לפרק חבילה להתגרש
למה לא לחשוב קצת מעבר? על מה יקרה לילדים? לנסות להתמקד בדברים הטובים?
תשמרי את דעתך לעצמך ואל תייעצי לאנשים מתוקף סמכות של כלום..
אני מקווה שבעלה ימצא את דרך הישרה.. בשבילה ובשבילו.. בהצלחה..

לצערי זה תופעה פה בכפר הרבה משפחות חיות ככה ולנשים כבר נמאס שותקות למענם למרות הבקשות ולמרות שמסבירים יפה שזה לא מתאים אבל הבעל בוחר לזלזל בהן ולא לכבד את הבקשות שלהן

הרוב המוחלט של נשים שנשואות לגברים ששותים, ידעו שהוא שותה הרבה זמן לפני שהתחתנו בכלל, אז שלא יתממו אחרי זה. ובלי קשר להתגרש כבר על המחלוקת הראשונה נהיה טרנד מכוער בכפר, זה המחיר של 'העצמה חארטה נשית'

נכון יכול להיות שבאמת ידעו על זה אבל כל הרווקים שותים ומנסים דברים וכבחורה צ'רקסית אומרים לנו שאחרי החתונה הם משתנים ומפסיקים לשתות ובמיוחד אחרה שיהיו ילדים הם מתבגרים תמיד יש תקווה שזה ישתנה. ומי שאין לו ניסיון ולא נמצא בתוך המצב לא יכול לשפוט שהבחורה ידעה לפני שהתחתנו זה ממש לא סיבה מוצדקת

לא. עדיף שהיא תחפור לו להפסיק חמאס לו וישאיר אותה בבית ויצא לשתות בחוץ.?! תפסיקו להיכנס לחיים אחד של השני חייה ותן לחיות. שכל אחד יעשה מה שטוב לו בחיים ...אני בטוחה שאותה אחת שהשאלה את השאלה התחתנה איתו בידיעה שהוא שותה.זה מה לקחת זה מה בחרת תתמודדי.

אז יופי שהוא יעשה מה שהוא רוצה שישתה כמה שהוא רוצה והילדים יגדלו ויראו את אבא שלהם ככה שותה וחוזר שיכור ומסריח מאלכוהול ואיך הם יגדלו להיות?! האישה לא אשמה בכלום רוב הנשים בעדה שלנו לא יודעות מה זה בעל שחוזר שיכור עד שמתחתנים עם דבר כזה ומתחילים לחיות איתו. זה שהוא היה שותה שהיה רווק זה לא אומר שהוא צריך להמשיך עם זה. הוא צריך להתבגר ועוד יותר כשיש ילדים בתמונה הוא צריך להתעורר למציאות אם הוא רוצה לגדל ילדים. ויש הרבה נשים בכפר שמתמודדות עם זה לבד ובשקט רק בגלל תגובות טפשיות כאלה שהרוב רשמו כאן והן מגדלות לבד ובשקט את הילדים שלהן וסובלות רק כדי שאנשים כאלה לא ידברו על הילדים שלהן ועליהן כי בכל דבר מאשימים את האישה. פשוט גועל נפש שהיא צריכה להיענש על דבר כזה כל החיים בגלל שהגבר לא מוכן להתבגר.

הוסיפי תגובה