8 שנים של חיפוש אחר האמת

8 שנים של חיפוש אחר האמת

19.03.16 - 09:55 מאת: אדיגה ביסמן

צפיות

לאחר 8 שנים של חיפושים אחר האמת ולמידת הדתות, מצא ריקארדו סאד הברזילאי את הדרך האמיתית לאלוהים, ונוכח לדעת שהאסלאם היא דת האמת והשתכנע בדבריו של אללה תעאללה בקוראן שאמר: [הדת הראויה בעיני אלוהים היא האסלאם] (פרק בית עמרם, 19: תרגום הקוראן / אורי רובין) והודיע על התאסלמותו.  

סיפורו של ריקארדו החל בימיו האחרונים של אביו שעמד למות. אביו ידע על האסלאם אך לא השתכנע במאת האחוזים ולא התאסלם. האב רצה את הטוב בשביל בנו ריקארדו ולפני מותו אמר לו: "בני, אם תגיע למצב של ספק שיגרום לך לא להאמין אז עליך לחפש אחר האסלאם".

מילותיו של אביו נכנסו ונשארו היטב בראשו של ריקארדו, וכן הוא היה רואה את אביו קורא לפעמים בספר הקוראן הקדוש למוסלמים.

הימים עברו וריקארדו התמחה בנושא הדתות וככל שצבר ידע גדל הספק אצלו: איך זה יכול להיות שלאלוהים יש בן? איך אלוהים אחד יכול להיות שלושה (השילוש הקדוש)? איך.. ואיך.. ואיך? שאלות שלא מצא עליהן תשובות. ואז נזכר ריקארדו במילותיו האחרונות של אביו לפני שמונה שנים, ומאז החל לחפש את התשובות בקרב המוסלמים.

תחילה חיפש ריקארדו את ספר הקוראן שהיה שייך לאביו, אך לא מצא אותו. התברר כי אחיו של ריקארדו נתן אותה כמתנה למישהו. ריקארדו ניסה לאחר מכן למצוא קוראן מתורגם לפורטוגזית ויצר קשר עם הרבה אנשים אך לא מצא ספר כזה. הוא לא הפסיק בחיפושיו ומצא בסופו של דבר באתר אינטרנט שמכר קוראן מתורגם לפורטוגזית, וקנה עותק מהספר. ריקארדו החל את מסעו באסלאם וקרא את הספר פעם, פעמיים ושלוש. הוא החל להשתכנע לאט לאט, אך הספק נשאר אצלו עדיין.

הוא החל לגלוש באתרי אינטרנט והחל להשוות בין האסלאם ושאר הדתות, ומצא את עצמו מגן על האסלאם ומשכנע את האחרים שהאסלאם היא הדת הנכונה.

ריקארדו הגיע למסגד בעיר גווארולוס בברזיל באחד מלילות הרמדאן. השייח' חאלד תק'י א-דין, אימאם המסגד, קיבל את פניו וריקארדו ביקש לדבר בפני האנשים לאחר תפילות הלילה (התראוויח). לאחר שהסתיימו התפילות אמר ריקארדו לאנשים: אני נמצא עדיין על דת הנצרות, אני רוצה להגיד את האמת ולומר שהאמת היקרה כמו יהלום נמצאת אצל המוסלמים, ושעליכם להתגאות באסלאם ולתת את הכל בשביל הקוראן. קראתי את הקוראן יותר מפעם ואני מעיד שהדברים שכתובים בן הם לא מעשי ידי אדם.  

ביום שבו חגגו בברזיל את יום הולדתו של עיסא (ישו) עליו השלום, נכח ריקארדו במסגד בגווארולוס וראה אחד מחבריו מתאסלם, אך אצלו נשאר עדיין הספק הקטן, ואמר לעצמו: עדיין לא הגיע הזמן!

השייח' תק'י א-דין מספר: בבוקר שיש אחד הגעתי למסגד כדי להכין את עצמי לתפילת הצהריים ומצאתי את ריקארדו ממתין לי בפתח המסגד והוא מחייך, ואמר: "באתי היום כדי להתאסלם!", ליבי פעם מהירות מרוב התרגשות למשמע אוזניי. לאחר סיום תפילת יום השישי, התקדם ריקארדו בין השורות ונעמד בפני כולם והודיע: "מעיד אני שאין אלוה מלבד אללה ומוחמד הוא שליחו! והתפטר סופית מהספק שנשאר אצלו מאז שאביו אמר לו את מילותיו האחרונות. שמונה שנים הספיקו לריקארדו כדי להשתכנע שהדת הראויה בעיני אלוהים היא האסלאם.

לאחר שריקארדו (Ricardo Saade) התאסלם, קמה אחת הנשים הברזילאיות שנכחו במסגד והודיעה אף היא על התאסלמותה בפני כל הנוכחים.

(מתוך islamstory)

1 תגובה

ما شاء الله.
תמיד נפלא לשמוע על אנשים שהתאסלמו.
אמן וילך בדרך הישרה של האיסלאם הטהור והאמיתי.
ואנשאללה אללה סובחנו ותעלה ידריך את עבדיו להיות נאמנים וכנועים לו.
וכל אשר איבדו את דרכם הישרה באיסלאם ימצאו אותה מחדש אמין.

הוסיפי תגובה