המוסלמים יירשו את האדמה

המוסלמים יירשו את האדמה

01.06.15 - 02:01 מאת: אדיגה ביסמן

צפיות

"מה שאללה מרוצה ממנו הוא מה שעושים היום המוסלמים", כך אמר כומר באחת הכנסיות ברוסיה. הכומר אמר תחילה כי אישה מבוגרת ביקשה ממנו תשובה לשאלתה, והיא שאלה: "כל פעם שאני רוצה ללכת לכנסייה אני עוצרת מונית. כל פעם שהנהג מוסלמי הוא לא לוקח ממני דמי נסיעה! הנהג אומר לי: את כמו אמא שלי, ובן לא לוקח מאמא שלו כסף במיוחד כשהיא הולכת לתפילה. ואם הנהג נוצרי אז הוא לוקח ממני כסף ואומר: זוהי העבודה שלי!"

הכומר אמר לה: "זה טבעי, כי ההתנהגות הטובה והנימוסים אצל המוסלמים קרובים לנצרות האמת, יותר מאותם נהגים שלא הלכו יום אחד אולי אפילו לכנסייה, אז חסרה בהם הרחמנות והחמלה והנתינה. היה כדאי להם לעזור לאותה זקנה בצרכיה השונים ואפילו לקחת לה את השקיות עד המעלית. כי אלוהים מרוצה ממעשים כאלה, והמוזר הוא שהמוסלמים כיום עושים את המעשים שאלוהים מרוצה מהם, והנוצרים לא עושים מעשים כאלה. אז מי בעצם הוא הכי קרוב לאלוהים??".

הכומר הוסיף ואמר: "לשם כך אני רואה שעתיד המוסלמים שהם יירשו את האדמה וייבנו אותה, כי לנוצרים כיום לא אכפת מדתם כמו המוסלמים. בזמן שהמוסלמים מקיימים את דתם על הצד הטוב ביותר כמו תפילה וצום, ובתפילת החג שלהם רואים אותם במחזה מרהיב כשאלפים סוגדים בכניעות לאלוהים, חסר לנו אנחנו הנוצרים את המראות האלה, ואנחנו רואים בכנסייה רק זקנות".

הוסיפי תגובה