"בעלי משפיל אותי"

"בעלי משפיל אותי"

01.06.19 - 18:29 מאת: nurdinshubash

צפיות

שאלה: 

אלסלאם עליכום ,

בעלי מאשים אותי בבגידה ומעביר אותי ממש התעללות נפשית , הוא בטוח שבגדתי בו , אני בוכה כבר הרבה זמן הוא מעליב אותי ומשפיל אותי אומר שאני משקרת לו ,הוא ממציא לעצמו סיפורים בראש ,יש לנו 3 ילדים אלחמדוללה, ומעולם לא חשבתי אפילו לבגוד בו אני נגד זה וזה דבר חמור בעיניי לבגוד אני מאד אוהבת אותו ,ותפסתי אותו בוגד בי מה אני יכולה וצריכה לעשות לפי הדת? התפללתי שאללה תעאלה יפתח לו את העיניים, הוא לא מתפלל ועושה שטויות הוא שותה ומעשן סמים , בכיתי לו ורבתי איתו הרבה פעמים באמת שניסיתי להיות בסדר איתו יש תפילה שאני יכולה להתפלל על זה שהוא עושה לי ולמשפחה שלנו כזה עוול??

תשובה: 

ועלייכום אסלאם,

דבר ראשון אי אפשר להטיח אשמה על מישהו אחר בלי שום הוכחה! אם הוא בטוח שאת בגדת מה ההוכחות שלו?! אולי הוא פשוט הוזה מהסמים שהוא מעשן?!

דבר שני ככל הנראה אם אין לו את היכולת להבין אז תערבי אדם שקול מהמשפחה שיודע לחשוב מהשכל ולא מהרגשות שידבר איתו.. אם הוא ימשיך להציק לך אחרי זה פני אלינו שוב.

משפחה ויחסים

6 תגובות

סלאם עליכום
למרות שכל מקרה לגופו לצערי הייתי באותו מצב בדיוק שנים. ואוכל לומר שהעניין הרבה יותר מורכב מכמה מילים שרשמת פה. מניסיון אישי אומר לך ששיחות שלי איתו שכללו ניסיונות לדבר איתו בשכל ישר או ניסיונות לדבר ברגש, והניסיון לערב אדם הגיוני שידבר איתו לא עלו יפה ולא הביאו לפיתרון. מכיוון שאת שם מיותר לציין את הטלטלאות הרגשיות והניעור שקיימים. הניסיון להחזיק בנישואים האילו מאיזו שהיא היאחזות וזכרונות שנחרטו בעבר בעיקר ורגעי אושר קטנים שמובטאים ב "אני אוהבת אותו".
במקרה שלי לא עזר כלום חוץ מדבר אחד "תפילותי לאללה" (והרבה) אלחמדולילה שיראה לו את הישר הנכון והראוי.. ושיראה לי את הישר הנכון והראוי.. אללה מחזיק בלבבותינו בראשינו סובחאנאללה מסוגל ויכול הכל רק סבלנות. לאללה דרכיו וזמן משלו לכל דבר.
כמובן שלא אוכל לומר שלך לא תעזור התערבות חיצונית אולי כן וזה כן הפיתרון שלך.. ואולי הפתרון הנכון הוא שכן תיפרדו בסופו של דבר אללהו אעלם..

עם שתיין אין מה לדבר..הראש שלו המחשבה שלו מעוותת..חבל על כל דקה שאת סובלת..אם לא למענך אז למען הילדים שלך אל תשתקי..תוציאו את כל הרעל החוצא..אם את סובלת..גם הילדים סובלים

לפעמים אין עשן בלי אש . הנשים של היום צריכות לעשות חושבים עם עצמם. קל להאשים את השני אבל רוב הנשים של היום מתנהגות בצורה לא מכובדת ומחשידה. שוכחות שהם נשואות. ובלי קשר תחשבי מה עשית שגרם לו לחשוב ככה. העיקר שמת שורה של שתיין ויצאת מסכנה.

הוסיפי תגובה